Akcijos
 
 


  Prenumerata
 

Damodara.lt naujienų prenumerata

Dovanos, akcijos ir specialūs pasiūlymai Jums.
Laiškus siunčiame saikingai.
 
     
 
Blokuota19_Aliejus plaukams DABUR VATIKA SHEA, 150ml
 
Blokuota19_Aliejus plaukams DABUR VATIKA SHEA, 150ml
 
Įvertinimas 0,0 iš 5
Vertino vartotojų: 0
 
  • Aprašymas
  • Naudojimas
  • Sudedamosios dalys

Praturtintas slapta septynių žolelių bei maistingų aliejų senųjų amžių formule, Vatika Pure Plus aliejus yra kur kas daugiau, nei įprastas produktas Jūsų plaukams. Pagamintas, naudojant tik natūralius produktus, Varika Pure aliejus atkeliauja tiesiai iš plaukų priežiūros specialistų rankų, kurių gamybos proceso paslaptys perduodami iš kartos į kartą. Dėl ilgų metų patirties gaminant prabangius ir puoselėjančius plaukų produktus, Vatik Pure Plus aliejai Jūsų plaukams suteiks išskirtinį prabangos, sveikumo ir glotnumo pojūtį.

Produkte naudojamas sviestmedis yra kilęs iš Afrikos ir ilgu amžius buvo naudojamas kaip natūralus kondicionierius plaukams. Taip pat, šis natūralus sviestas naudotas kaip prevencinė priemonė pleiskanoms ar niežinčiam skalpui atgaivinti. Kupinas vitaminų ir maistingų medžiagų, šis produktas padeda suminkštinti, drėkinti ir atgaivinti bendrą sauso plauko struktūrą, todėl sviestmedis išskirtinai efektyvus nualintiems ir sveiką tekstūrą praradusiems plaukams. Sviestmedį sumaišius su septynių žolelių ekstraktais sukuriamas ne tik subtilus kvapas, tačiau ir unikalios savybės, visokeriopai puoselėjančios plauko struktūrą.

Pripilkite pilną delną aliejaus ir įmasažuokite į plaukus bei skalpą. Geriausiam rezultatui palikite per naktį ir nuplaukite.

Laikykite sausoje ir vėsioje vietoje.

Sviestmedžio aliejus yra linkęs kristalizuotis ir gali suskystėti kaštame vandenyje ar saulėje.

Venkite kontakto su akimis. Tik išoriniam naudojimui.

Sudedamosios dalys: Afrikinio sviestmedžio (Shea) aliejus, Triticum vugare (kviečių) gemalų aliejus, Helianthus annuus (paprastųjų saulėgrąžų) sėklų aliejus, Hibiscus sabdariffa (jamaikinės kinrožės) gėlių ekstraktas, Rosmarinus officinalis (kvapniojo rozmarino) aliejus, Citrusinių limonų aliejus, Acacia concinna (muilinės akacijos) vaisių ekstraktas, kanolos aliejus, Phyllanthus emblica (Indiškojo lapainio) vaisių ekstraktas, Azadirachta indica (Indinio nimbmedžio) lapų ekstraktas, Centella asiatica (Azijinės centelės) ekstraktas, Terminalia bellerica (karpotojo viršūklio) ekstraktas, Terminalia chebula (plaukuotojo viršūklio) ekstraktas, Hedychium spicatum (varpotojo saldylio) ekstraktas, Lawsonia inermis (heninės lavsonijos) lapų ekstraktas, parfas, tokoferilacetatas, butilo metoksidibenzonilmetanas, BHT, alfa-izometiliononas, benzil salicilatas, butilfenilmetilpropionas, citralas, citronelolas, kumarinas , Geranilas, heksilinis cinamomas, limonenas, linaloolas.

 
Galioja iki
80% Pigiau
 
 
  Kaina   Kiekis
9,35 €
1,88 €
Išparduota
 
Spausdinti
Vertinti produktą
Rekomenduoti draugui