Universalus skystas skalbiklis ECOVER, 1l
Gamintojas:
Ecover


Universalus skystas skalbiklis ECOVER, 1l
  • Aprašymas
  • Naudojimas
  • Sudedamosios dalys

Universalus skystas skalbiklis, kurio dėka Jūsų drabužiai tarnaus ilgiau.

  • Kruopščiai skalbia, pašalina sunkiai išplaunamas dėmes.
  • Atgaivina audinių spalvas ir ryškumą.
  • Pašalina pūkelius ir burbuliukus nuo medvilninių audinių.

Su augalinės kilmės biologiškai suyrančiomis sudėtinėmis dalimis. Dermatologiškai patikrintas, tinka jautriai odai. Tinka veganams. Pakuotė pagaminta iš 100 % perdirbto plastiko.

ECOVER – tai jau daugiau kaip 30-ies metų patirtį turinti ekologiškų valymo priemonių gamintoja iš Belgijos, kuri rūpinasi ne tik savo gaminamais produktais, bet ir jų poveikiu aplinkai bei žmonių sveikatai.

✓  Iš natūralių augalinės kilmės ingredientų
✓  Suyra ir minimaliai veikia vandens pasaulį
✓  Nebandomi su gyvūnais
✓  Sudėtyje nėra fosforo ir fosfatų
✓  Gaminiai ir pakuotės suyra net aplinkoje, kur mažai deguonies
  Gaminiai patikrinti dermatologų

Pakeitė prekę:

Universalus skystas skalbiklis ECOVER, 0,85l (17 skalbimų)

Tinka baltiems ir spalvotiems audiniams skalbti 30-60 laipsnių temperatūroje. Pilti tiesiai į skalbiklio skyrelį. Visada vadovaukitės informacija skalbinių etiketėse ir skalbimo mašinos instrukcijomis. Netinka vilnai ir šilkui. Šiems audiniams skalbti naudokite Ecover skystą švelnų skalbiklį Delicate.

Naudojimas: jei vanduo vidutinio minkštumo, įpilkite 50 ml skalbiklio į skalbimo priemonių skirstytuvą (4-5 kg skalbinių). Jei skalbinių turite daugiau (6-8 kg) arba vanduo yra kietesnis, tuomet naudokite 70 ml skalbiklio. Nustatykite skalbimo programą pagal gamintojo instrukciją ir skalbkite.

Vienas dangtelis = 40 ml.

Įspėjimas. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Stipriai dirgina akis. Jei skalbiklio pateko į akis, nedelsdami praskalaukite vandeniu. Jei nešiojate kontaktinius lęšius, pirmiausia pabandykite juos išsiimti. Tęskite skalavimą. Jei akių dirginimas nesiliauja, kreipkitės į gydytoją ir su savimi turėkite produkto pakuotę arba etiketę.

Sudedamosios dalys: 5-15%: nejoninės ir joninės aktyviosios paviršiaus medžiagos. <5%: muilas, kvapiosios medžiagos (limonenas, linalolas, geraniolis), enzimai. Kiti: vanduo, natrio citratas, alkoholis, glicerinas, citrinos rūgštis.