*Ekologiška arbata PUKKA Motherkind Baby, 20 pak.
Gamintojas:
Pukka


*Ekologiška arbata PUKKA Motherkind Baby, 20 pak.
  • Aprašymas
  • Naudojimas
  • Sudedamosios dalys

Praturtinkite savo kūną vertingiausiais gamtos turtais. Jauskitės saugiai naudodami švariausias ir kokybiškiausias pasaulyje ekologiškas žoleles. Puikusis standusis smidras (shatavari) padės prisitaikyti prie jūsų kūno poreikių. Pankolis ir ciberžolė atgaivins ir pamaitins. Etiškai įsigytų žolelių puokštė jums ir jūsų kūdikiui.

„Pukka“, kurdama produktus viską daro kiek kitaip. Gerąja prasme. Pavyzdžiui, įsipareigoja sąžiningai prekiauti sukurtais produktais ir skatinti ekologišką ūkininkavimą. Jų profesionalus žolininkas Sebastianas Pole sujungia neįtikėtiną žolelių naudą kiekviename „Pukka“ produkte tam, kad padėtų Jums pajusti gyvenimo džiaugsmą.

Kilmės šalis: Didžioji Britanija

Gamintojas: Pukka Herbs Ltd, Bristolis, Didžioji Britanija

Platintojas: UAB Damodara, Fabriko g. 11B, Lentvaris, tel.: 852820337, www.damodara.lt

Maisto tvarkymo subjekto registro numeris: 790000347

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Grynasis kiekis: 36 g (20 arbatos pakelių)

Papildoma informacija: sertifikuota pagal GB-ORG-05

     

Į puodelį įdėkite arbatos paketėlį ir užplikykite karštu (virintu) vandeniu. Palaikykite 5 minutes ar ilgiau ir mėgaukitės vaistinių augalų aromatu ir skoniu.

Sudedamosios dalys: pankolio sėklos (saldžiojo pankolio sėklos, karčiojo pankolio sėklos) (50%), standžiojo smidro (shatavari) šaknis (20%), anyžių sėklos (12%), citrinžolė, ciberžolės šaknis, citrinžolės eterinis aliejus.