Skystas skalbiklis tamsiems drabužiams ECOVER, 1l
Gamintojas:
Ecover


  • Aprašymas
  • Naudojimas
  • Sudedamosios dalys

Šis skystas skalbiklis sukurtas tamsių spalvų audinių priežiūrai. Jis subtiliai pašalina dėmes, atgaivina tamsias spalvas ir pašalina burbuliukus iš medvilnės pluošto po daugkartinio plovimo. Taip pat išsaugo pluošto minkštumą ir spalvų ryškumą. Džiaukitės švariais, ryškiais ir gaiviai kvepiančiais skalbiniais.

ECOVER – tai jau daugiau kaip 30-ies metų patirtį turinti ekologiškų valymo priemonių gamintoja iš Belgijos, kuri rūpinasi ne tik savo gaminamais produktais, bet ir jų poveikiu aplinkai bei žmonių sveikatai.

✓  Iš natūralių augalinės kilmės ingredientų
✓  Suyra ir minimaliai veikia vandens pasaulį
✓  Nebandomi su gyvūnais
✓  Sudėtyje nėra fosforo ir fosfatų
✓  Gaminiai ir pakuotės suyra net aplinkoje, kur mažai deguonies
  Gaminiai patikrinti dermatologų


 

Skalbiant mašina: jei vanduo minkštas, įpilkite 30 ml skalbiklio į skalbimo priemonių skirstytuvą (2,5 kg skalbinių). Jei vanduo vidutinio minkštumo, tuomet naudokite 45 ml skalbiklio tam pačiam skalbinių kiekiui. Nustatykite skalbimo programą pagal gamintojo instrukciją ir skalbkite.

Skalbiant rankomis: įmaišykite (20 ml) skalbiklio į 5 litrus šilto, vidutinio minkštumo vandens. Skalbkite drabužius įprastu būdu.

Vienas dangtelis = 40 ml.

Visada patikrinkite Jūsų drabužio priežiūros instrukcijas prieš skalbdami. Niekada nepilkite skalbiklio tiesiai ant skalbinių. Tai gali išblukinti spalvas. Skalbiklis yra tinkamas visų rūšių tamsiems audiniams. Tinka skalbti tiek šaltame, tiek 30-40°C temperatūros vandenyje.

Sudedamosios dalys: 5-15% nejoninės paviršiaus aktyviosios medžiagos, <5% muilas, anijoninės paviršiaus aktyviosios medžiagos, fermentai, kvepalai.

Kitos sudedamosios dalys: vanduo, alkoholio denatai, natrio citratas, natrio chloridas, dažų perkėlimo inhibitoriaus polimeras, citrinos rūgštis.