Naujienos
 


  Prenumerata
 

Damodara.lt naujienų prenumerata

Dovanos, akcijos ir specialūs pasiūlymai Jums.
Laiškus siunčiame saikingai.
 
     
 
Indiškų šokių koncertas

2011-10-14
 

Indiškų šokių koncertas

Renginio tikslas: Lietuvos ir Indijos kultūrinių mainų plėtojimas. Klaipėdiečių supažindinimas su klasikiniais ir šiuolaikiniais indiškais šokiais - pramoginis vakaras.

Renginio aprašymas: Šiame renginyje žiūrovus supažindinsime su seniausiais indiškų šokių stiliais - Bharatanatyam, Kathak, Odissi. Jiems daugiau nei 3000 metų, tai šokiai apjungiantys dramą, pantomimą, judesį, išraišką ir emocijas. Kiekvienas šokis tai maža istorija, kurią šokėja pasakoja judesiais, rankų gestais-mudromis. Beveik prieš kiekvieną šokį, vedantysis žiūrovams papasakos šokio istoriją, ir supažindins su šokio tematika.  
Pertraukos metu iki renginio pradžios ir po jo bus pakviestios įmonės prekiauti indiškais suvenyrais ir indiškom prekėm.

Renginio atlikėjai:  indiškų "Bharatanatyam" šokių grupė iš Kauno - "Ananda Natyam"  ir  klasikinių indiškų "Kathak" ir "Odissi" šokių profesinali šokėja - Kristina Luna iš Vilniaus.

Renginio trukmė: 1.30 val.(su pertrauka 2.00 val.)
Renginio laikas: lapkričio 30 d. (gali keistis)

Renginio vieta: paskelbsime vėliau

Renginį rengia:VšĮ Vedų kultūros centras. Delfio reportažas 2008 Video

Idėjos rėmėjai: Indijos ambasada, Indijos-Baltijos prekybos rūmai

Informaciniai rėmėjai: aktyviai ieškomi
Rėmėjai: UAB Imarlita, UAB Damodara, aktyviai ieškoma daugiau
Bilietai: įėjimas nemokamas - galima savanoriškai paremti.

 

Renginys yra unikalus ir kiekvienas kuris reklamuosis turės galimybę atkreipti į save dėmesį.
Indijos kultūros gerbėjų yra  visuose socialinėse ir demografinėse grupėse, tai žmonės ieškantys, tolerantiški ir išradingi, tarp jų lengvai sklinda tiek kultūrines tiek verslo idėjos, todėl manome, jog šis renginys yra puiki galimybė ir paremti, ir pasireklamuoti. 

 Indijos ambasados duomenimis Lietuvos turistų lankymasis Indijoje per pastaruosius metus keleta kartų padaugėjo ir toliau daugėja, todėl neabejojame jog renginys sudomins, bus gausus ir sėkmingas, juolab, kad Klaipėdoje tokių indiškų tradicinių šokių koncertų dar nėra buvę. Indiškų renginių sferoje turime ir daugiau ambicingų planų, apie kuriuos jums pranešime vėliau.

Jūsų reklamą turėsime galimybę pateikti, internete, pagrindinėse Klaipėdos miesto skelbimų vietose plakatuose, skrajutėse, iškabinti atskirą rėmėjo plakatą prie(ant) scenos, pranešti apie jus tiesiogiai žiūrovams renginio metu. Specialaus kainyno reklamai nesame sudarę, kiekvieną pasiūlymą ir poreikius galėtume apsvarstyti kartu

Rekvizitai

Viešoji įstaiga "Vedų kultūros centras
Įmonės kodas: 302251285
Registracijos ir korespondencijos adresas: Savanorių pr. 37, LT- 44255 Kaunas
Banko Sąskaita: Swedbank LT517300010112110283

Mob. : 8 601 58946, 8 698 74194

El. paštas: vedukultura@gmail.com

Svetainė: www.vedukultura.lt