Naujienos
 


  Prenumerata
 

Damodara.lt naujienų prenumerata

Dovanos, akcijos ir specialūs pasiūlymai Jums.
Laiškus siunčiame saikingai.
 
     
 
Seminaras

2011-10-14
 

Kviečiame Jus į du nuostabius seminarus šį penktadienį, spalio 14 d., 18 val. ir - šį šeštadienį, spalio 15 d., 10 val..

Seminarų temos:

Seminaras Nr. 1: „Ledi ir Džentelmenai skelbia karą vienatvei ir nuoboduliui"

Seminaras Nr. 2: „Ledi ir Džentelmenai mokosi mylėti"

Seminarą ves: žinomas astrologijos ir tarpasmeninių santykių psichologijos specialistas Ruslanas Naruševičius (Ryga). Ruslanas dvidešimt metų gilinasi į Vedų išmintį ir gyvena pagal šias vertybes. Plačiau apie lektorių skaitykite: www.narushevich.com ir audioveda.ru

Laikas: Seminaras Nr. 1 įvyks šį penktadienį, spalio 14 d., 18 val., seminaras Nr. 2 - šį šeštadienį, spalio 15 d., 10 val.

Trukmė: 2,5 - 3val., priklausomai nuo klausymų trukmės.

Vieta: Godulių g. 9, Kaunas. Įvažiavimas iš Europos pr., per Ž.E.Žilibero ir Laiškenių gatves.

Registracija: būtina užsiregistruoti iki spalio 14d., 10 val., sms-u, tel. 869968522, e-paštu: gediminas@damodara.lt, detalesne informacija tuo paciu telefonu.

Parkavimas:  Demesio! Labai prašome automobilius statyti Godulių g. 9-to ir 7-to namų aikštelėse, kompaktiskai, po du, dviem eilemis. Taip pat galite statyti ir išilgai Godulių gatvės taip, kad neužstotumėte išvažiavimų iš kaimyninių kiemų. Iš anksto dėkingi.

Kaina: 30 Lt už vieną seminarą (vieną dieną), 50 Lt už abu seminarus (dvi dienas). Rėmejams seminaras nemokamas!

Konsultacijos: lektorius asmeniškai konsultuoja įvairiais šeimos santykių, savirealizacijos veikloje, vaikų auklejimo, harmoningų santykių, dvasinės praktikos klausymais, remdamasis Vedinių Šventrasčių išmintimi, Jūsų astrologiniu žemelapiu ir asmenine intuicija. Yra padėjęs išsaugoti ne vieną šeimą, tame tarpe ir mūsų. Vienos val. konsultacijos kaina - 175lt. Registruotis į konsultaciją pas Gediminą, tel. 8 699 68522.

Laukiame Jusų.

Prašome pagal galimybes pranešti apie šį renginį besidomintiems panašiomis temomis žmonems. Ačiu iš anksto.

Taip pat informuoju, kad Vijolė Melieškienė teikia aurasomos, kaučingo (asmeninės lyderystes/savirealizacijos), harmoningos dvasines praktikos ir šeimos santykių konsultacijas. Kreiptis: Vijolė Melieškienė, tel. 8 699 68520, vijolemel@gmail.com