Akcijos
 
 


  Prenumerata
 

Damodara.lt naujienų prenumerata

Dovanos, akcijos ir specialūs pasiūlymai Jums.
Laiškus siunčiame saikingai.
 
     
 
Blokuota19_Aliejus plaukams su migdolų aliejumi DABUR VATIKA, 150ml
 
Blokuota19_Aliejus plaukams su migdolų aliejumi DABUR VATIKA, 150ml
 
Įvertinimas 0,0 iš 5
Vertino vartotojų: 0
 
  • Aprašymas
  • Naudojimas
  • Sudedamosios dalys

Praturtintas slapta septynių žolelių bei maistingų aliejų senųjų amžių formule, Vatika Pure Plus aliejus yra kur kas daugiau, nei įprastas produktas Jūsų plaukams. Pagamintas naudojant tik natūralius produktus, Varika Pure aliejus atkeliauja tiesiai iš plaukų priežiūros specialistų rankų, kurių gamybos proceso paslaptys perduodami iš kartos į kartą. Dėl ilgų metų patirties gaminant prabangius ir puoselėjančius plaukų produktus, Vatik Pure Plus aliejai Jūsų plaukams suteiks išskirtinį prabangos, sveikumo ir glotnumo pojūtį.

Praturtintas cinko, magnio papildais ir ypač antioksiduojančiu vitaminu E, migdolų aliejumi ir kitais natūraliais ingredientais, efektyviai kovoja su plaukų slinkimu (kylančiu dėl nusilpimo ir pažeidimo). Dėl unikalios Vatika formulės ir natūralių elementų, šis aliejus didina plaukų apimtį bei tiesina plauko struktūrą. Vatika Pure Plus aliejus su migdolų ekstraktais, praturtintas septinių žolelių unikaliais ekstraktais padeda ištiesinti plauką, o žolelių savybės suteikia plaukui sveikumo.

Pripilkite pilną delną aliejaus ir įmasažuokite į plaukus bei galvos odą. Geriausiam rezultatui palikite per naktį ir nuplaukite.

Laikykite sausoje ir vėsioje vietoje.

Venkite kontakto su akimis. Tik išoriniam naudojimui.

Sudedamosios dalys: Prunus amygdalus dulcis (saldžiojo migdolo) aliejus, Triticum vugare (kviečių) gemalų aliejus, Helianthus annuus (paprastųjų saulėgrąžų) sėklų aliejus, Hibiscus sabdariffa (jamaikinės kinrožės) gėlių ekstraktas, Rosmarinus officinalis (kvapniojo rozmarino) aliejus, Citrusinių limonų aliejus, Acacia concinna (muilinės akacijos) vaisių ekstraktas, kanolos aliejus, Phyllanthus emblica (Indiškojo lapainio) vaisių ekstraktas, Azadirachta indica (Indinio nimbmedžio) lapų ekstraktas, Centella asiatica (Azijinės centelės) ekstraktas, Terminalia bellerica (karpotojo viršūklio) ekstraktas, Terminalia chebula (plaukuotojo viršūklio) ekstraktas, Hedychium spicatum (varpotojo saldylio) ekstraktas, Lawsonia inermis (heninės lavsonijos) lapų ekstraktas, parfas, tokoferilacetatas, butilo metoksidibenzonilmetanas, BHT, alfa-izometiliononas, benzil salicilatas, butilfenilmetilpropionas, citralas, citronelolas, kumarinas , Geranilas, heksilinis cinamomas, limonenas, linaloolas.

 
Galioja iki
80% Pigiau
 
 
  Kaina   Kiekis
14,90 €
2,98 €
Išparduota
 
Spausdinti
Vertinti produktą
Rekomenduoti draugui