Naujienlaiškių prenumerata
 

Kai Jūs užsiprenumeruojate konkretų naujienlaiškį, mes (UAB Damodara) pridedame jūsų el. pašto adresą į atitinkamą adresatų sąrašą.

Kol turime Jūsų el. pašto adresą, mes žinome, kad galime susisiekti su Jumis siunčiant naujienlaiškius su naujienomis bei akcijomis.

Jūs Visada galite pašalinti el. Pašto adresą iš mūsų adresatų sąrašų. Yra keletas būdų, kaip tai padaryti:

1). Kai paskyra bus užregistruota, tiesiog prisijunkite ir atsisakykite naujienlaiškių profilio nustatymuose.

2). Naujienlaiškiuose kuriuos gaunate, spauskite nuorodą “Atsisakyti prenumeratos”.

3).  Atsiųskite prašymą "Atsisakau prenumeratos" šiuo el. paštu eshop@damodara.lt.

Mes galime naudoti trečiosios šalies el. Pašto paslaugą (MailChimp ir/ar Mad Mimi) naujienlaiškių siuntimui.

Kai kurie mūsų darbuotojai gali peržiūrėti el. Pašto adresatų sąrašus. Tokiu būdu, Jums paprašius,  jie galės pašalinti el. Pašto adresą iš adresatų sąrašo.

Atminkite, kad adresatų sąrašai yra vienas nuo kito nepriklausomi. Jei nuspręsite negauti naujienlaiškių, turėsite atsisakyti visų adresatų sąrašų. Net jei tai padarysite, vis tiek gausite su Jūsų paskyra susijusius el. Laiškus (pvz., Užsakymų būsenos pranešimus, el. laiškus slaptažodžio atkūrimui ir kt.). Tai svarbu internetinės parduotuvės darbui.

Jei nuspręsite, kad nebenorite naudotis mūsų parduotuvės paslaugomis ir norite, kad Jūsų duomenys būtų ištrinti iš mūsų duomenų bazės (ar norite gauti visus su jūsų paskyra susijusius asmeninius duomenis), siųskite laišką su prašymu el. Pašto adresu eshop@damodara.lt.

Jei manote, kad jūsų asmens duomenys naudojami kitais tikslais, turite teisę pateikti skundą priežiūros institucijai. Pagal ES „Bendrąsias duomenų apsaugos taisykles“ privalome informuoti Jus apie šią teisę, nors mes neketiname naudoti Jūsų duomenų ne pagal paskirtį.