Naujienos
 


  Prenumerata
 

Damodara.lt naujienų prenumerata

Dovanos, akcijos ir specialūs pasiūlymai Jums.
Laiškus siunčiame saikingai.
 
     
 
Renginiai
 

2015-04-07

Praktikumą ves svečias iš Kanados Ramis Blektas. Lektorius yra rašytojas, nepriklausomas konsultantas, verslininkas bei mentorius daugeliui politinių lyderių, visuomenės veikėjų, žinomų verslininkų iš įvairių pasaulio šalių, o taip pat astrologas, psichologas, sveiko ir blaivaus gyvenimo puoselėtojas, įvairių labdaros ir švietimo programų organizatorius, daugelio radijo ir televizijos laidų dalyvis turintis humoro jausmą ir keičiantis žmonių likimus.


Skaityk daugiau...
 

2015-11-30

ELTcopie montre breitling Replique Rolex Montre replique breitling montre  („Emocinės laisvės technika“) seminaras-praktikumas su AUŠRELE SAVUKYNE, holistinės sveikatos ir sėkmės koučere, baigusia sveikatos koučerių mokyklą Niujorke (Institute for Integrative Nutrition), viešinčia Lietuvoje. Prieš 7 metus, ieškodama būdų pagerinti koučingo efektyvumą, ji surado ir išmoko EFT metodą, gilindama savo žinias pas Gary Craig’ą ir jo pasekėjus: CJ Poutinen’ę, Pamela Bruner’ę, Ted Robinson’ą ir kitus. EFT pakeitė jos gyvenimą ir Aušrelė su meile dalijasi savo atradimu su visais, kurie atviri naujovėms ir norėtų tapti laimingesni, sveikesni.

Skaityk daugiau...
 

2014-09-16

Kaip pažinti save ir kitus – kompleksai ir kaukės

Rugsėjo 27 — 28 d.  Vilnius

LITEXPO parodų rūmai, Laisves pr. 5

Pranešėjai:   Marina Targakova

Seminaras remiasi į unikalią senovinių sanskrito traktatų išmintį ir šiuolaikinės vakarų psichologijos žinias. Jo metu gausite aiškų suvokimą kaip veikia įvairios subtilios energijos valdančios žmogaus sąmonę ir jo elgesį. Bus aptarti skirtingi žmonių sąmonės tipai pagal tai kaip juos veikia pirminiai materijos elementai kartu su trimis materijos ypatybėmis. Konstituciniai žmonių tipai suteikiami nuo gimimo, tad žinios apie tai leidžia geriau susigaudyti savyje, suprasti kitus ir sėkmingiau kurti santykius tarpusavyje.


Skaityk daugiau...
 
1234567 Pirmyn