Naujienos
 


  Prenumerata
 

Damodara.lt naujienų prenumerata

Dovanos, akcijos ir specialūs pasiūlymai Jums.
Laiškus siunčiame saikingai.
 
     
 
Maksim Volodin „Kriya Yoga retritas“

2013-07-09
 

Kviečiame į Maksim Volodin (Latvija) retritą „Kriya Yoga“. Renginys vyks liepos 20-22 dienomis. Pradžia liepos 20 d. 18 val. sodyboje Trakų rajone.

Šis retritas skirtas tiems, kas nori pasiekti tobulą sveikatą, proto ramybę, psichologinį stabilumą, tobulą intelektualinį aiškumą ir supratimą.

Šiuolaikiniame pasaulyje, su jo pašėlusiu ritmu, žmogui tiesiog būtina mokėti atpalaiduoti kūną bei protą, mokėti pašalinti negatyvias emocijas ir mintis, tokiu būdu sveikatinant savo kūną bei psichiką. Atsipalaidavęs ir švarus protas padeda matyti save, pasaulį ir aplinkinius žmones tikrose spalvose, padeda pasiekti didesnės laimės gyvenime.

Išvertus į lietuvių kalbą žodis retritas reiškia atsiskyrimą, atsitraukimą nuo visuomenės. Toks atsiskyrimas – tai lyg ribos nustatymas tarp mūsų ir išorinio pasaulio, meditacijos ir šurmulio. Retrite bus suderinti praktiniai ir teoriniai užsiėmimai.

Krija joga – jogos psichotechnikų sistema. Tai žmogaus ir gamtinių energijų harmonizavimo ir sinchronizavimo metodas. Fizinės, psichinės ir mentalinės jėgos susiderina tarpusavyje taip, jog kartu teka bendra pastovia ir galinga srove, kuri daro žmogų jautresnį gilesniems jo vidinės prigimties aspektams. Žmogus pradeda rezonuoti su giliomis jėgomis, kas priveda prie anksčiau nežinomo subtilaus suvokimo. Krija joga sukelia pokyčius žmogaus butyje. Krija joga panaudoja ir nukreipia jau egzistuojančią energiją žmogaus būties pabudimui. Tai senovinis indiškas sielos alchemijos metodas. Šis metodas paverčia neišvalytą individualios būties buseną į įvairią, švytinčią ir natūralią.

Praktikuodami kriją jogą ieškantysis tampa mandala (psichiniu magnetu), subtiliųjų energijų sutelktimi. Visa jo būtis tampa padidinamuoju stiklu. Ši mandala veda prie jo vidinio pasaulio branduolio, kuris vadinasi ATMAN (aš pats).

 

Praktika tradiciškai apims kasdienius užsiėmimus:

  1. Pranajamos (kvėpavimo pratimai).
  2. Nada-joga (meditacijos į garsą).
  3. Trataka (dėmesio koncentravimas į vidinį ir išorinį atvaizdą).
  4. Joga-nidra (gilaus atsipalaidavimo praktika).

 

Taip pat retrito metu bus skaitomas mini seminaras kurio temos yra:

 

 „GIJANA-JOGA: TRANSCENDENTINIS ŽINOJIMAS“:

 

Теma 1. ŽINIŲ PERDAVIMAS: MOKYTOJO - MOKINIUI.

Теma 2. TRANSCENDENTINIO ŽINOJIMO OBJEKTAS.

Tema 3. IŠMINTIS DVASINIAME KELYJE.

Теma 4. PASIRUOŠIMAS ĮŠVENTINIMUI.

Tema 5. ĮŠVENTINIMAS Į ŽINIAS.

Dalyviai renkasi liepos 20 d. 18.00 val. sodyboje Trakų r. Programoje hatha joga ir joga-nidra, meditacijos, paskaitos, maitinsimės vegetariniu maistu, atliksime ugnies ritualą, apvalantį ir apsaugantį nuo visų nepalankių aplinkybių gyvenime. Paskaitos ir užsiėmimai vyks rusų kalba.

Būtina išankstinė registracija. Papildoma informacija tel. 8 601 00 321 (Natalija).