Naujienos
 


  Prenumerata
 

Damodara.lt naujienų prenumerata

Dovanos, akcijos ir specialūs pasiūlymai Jums.
Laiškus siunčiame saikingai.
 
     
 
Irinos Griboedovos seminarai Kaune

2013-09-11
 

Vis daugiau vietos mūsų gyvenime pasiglemžia moderniosios technologijos. Nebetenkame įgimtų gebėjimų, nebesugebame intuityviai (o tai reiškia neklystamai) bendrauti su mus supančiu pasauliu, gyventi darnoje su savimi. Psichologinis Berto Hellingerio metodas pelnytai laikomas lengviausiu ir greičiausiu būdu susigrąžinti gamtos jums dovanotus sugebėjimus bei pasiekti trokštamos gerovės. Įvaldę Berto Hellingerio akcentuojamus harmonijos dėsnius, savo gyvenimą sąmoningai pagerinti sugebėsime kiekvienas. Nesvarbu nei kiek jums metų, nei jūsų profesija – svarbu tik tai, kad trokštate būti laimingas, bei naudingas sau ir kitiems.

Kviečiame į Irinos Griboedovos seminarus rugsėjo 25-27 d. Kaune. Dėstytoja Irina Griboedova – sertifikuota IAG (tarptautinė sisteminių sprendimų bendrija, Vokietija) specialistė ir WISL (Vislocho sisteminių sprendimų institutas, Vokietija) šeimyninių ir organizacinių sisteminų išdėstymų pagal B.Helingerio metodą specialistė. Ukrainos Psichoterapeutų sąjungos, Europos Psichoterapijos Asociacijos narė.

Dalyvių atsiliepimai apie Irinos Gribojedovos seminarus:

* * *

Netikėta, gilu, subtilu ! Esu sužavėta pačios destytojos asmenybės, iš jos sklindančios vidinės ramybės, moteriškumo. Ypač patinka trumpi, taiklūs, dažnai sakmėmis perduodami atsakymai.
Į seminarus verta eiti, jei norisi išties keistis, pamatyti save ne iš rožinės paradinės pusės. Gavau tiek, kiek negalėjau tikėtis. Įžvalgos gilios ir tapsiančios savastimi, išliksiančios manyjė visam. Mes patys sau sekame istorijas apie save ir nelabai norime pamatyti, o kaip gi yra iš tiesų. Seminaras tą galimybę duoda. Norim, pasiimam, norim, liekam kur buvę. Aš norą didelį turėjau taigi pamačiau vieną ar dvi iš daugelio savo istorijų. Nėra labai smagu (juk sau atrodome balti ir pūkuoti, tik kiti tie „blogiečiai“), bet randasi pojūtis – tai tikra ! Regis akiunius kas nuėme ir pasimatė anksčiau slėptos (nuo saves) spalvos...
Jei turėčiau galimybę, būtent Iriną rinkčiausi savo Mokytoja.
Loreta
2013 kovo 9 d.

* * *

Labai ačiū. Atsirado aiškumas kaip paprasta eiti link savęs (ir tuo pačiu nepaprasta). Gavau dar vieną „raktą“ nuo savo širdies ir sveikatos „durų“.

Jolanta
2013 kovo 9 d.

Paskaita

POKALBIAI IEŠKANTIEMS

"Pasakojimas apie smėlius" iš ciklo „Sustojimas pakeliui“

Rugsėjo 25 d. (trečiadienis) 19.00-21.00, Kaune, Vytauto pr. 25, viešbučio "Magnus" konferencijų salė.

Žmogus gauna atsakymus į savo klausimus priklausomai nuo sugebėjimo suprasti ir pasiruošimo. Pasakojimai – tai pramoga, mįslė, alegorija ar kažkas daugiau... Raktai Sufijų pasakojimų suvokimui.

Kaina 35 Lt

Seminaras

"Ką duoda palaikymas santykiuose ir kaip jį gauti"

Rugsėjo 26 d. (ketvirtadienis) 18.00-21.00, Kaune, Vytauto pr. 25, viešbučio "Magnus" konferencijų salė.

Seminaras

"Mokinystės esmė"
("Сущность ученичества")

Rugsėjo 27 d.(penktadienis) 18.00–21.00, Kaune, Vytauto pr. 25, viešbučio "Magnus" konferencijų salė.

Mes dažnai darome tai, kas teikia malonumą, bet ir akivaizdžią žalą. Ir... renkamės žalą. Tuo pat metu neužduodame sau klausimo: kaip išsivaduosiu nuo problemų vėliau.

Seminaruose:

  • Trumpa diagnostika padės nustatyti kiekvieno dalyvio reikiamas savybes ir galimybes.
  • Išsiaiškinsime aktualiausių problemų priežastis.
  • Suteiksime įrankių darbui su savimi.
  • Bus atliekamos meditacinės praktikos.
  • Kiekvienas užsiėmimas bus lydimas sufijų pasakojimu.

Vieno seminaro kaina 75 Lt, abonementas dviem seminarams 100 Lt.

Irinos Griboedovos vizito metu yra galimybe gauti asmeninę konsultaciją remiantis Berto Hellingerio metodu.

Registracija tel. 8 601 00321.