Naujienos
 


  Prenumerata
 

Damodara.lt naujienų prenumerata

Dovanos, akcijos ir specialūs pasiūlymai Jums.
Laiškus siunčiame saikingai.
 
     
 
“Energetinė psichologija: „kvantinis“ šuolis į neribotų galimybių pasaulį arba “skiepai” nuo streso“

2015-11-30
 
ELT („Emocinės laisvės technika“) seminaras-praktikumas su AUŠRELE SAVUKYNE, holistinės sveikatos ir sėkmės koučere, baigusia sveikatos koučerių mokyklą Niujorke (Institute for Integrative Nutrition), viešinčia Lietuvoje. Prieš 7 metus, ieškodama būdų pagerinti koučingo efektyvumą, ji surado ir išmoko EFT metodą, gilindama savo žinias pas Gary Craig’ą ir jo pasekėjus: CJ Poutinen’ę, Pamela Bruner’ę, Ted Robinson’ą ir kitus. EFT pakeitė jos gyvenimą ir Aušrelė su meile dalijasi savo atradimu su visais, kurie atviri naujovėms ir norėtų tapti laimingesni, sveikesni.

Apie seminarą:

Kvantinėje fizikoje negalioja Niutono dėsniai, o Energetinės psichologijos metodai nepanašūs nei į šiuolaikinės medicinos metodus, nei į šiuolaikinę psichoterapiją, tačiau apjungia senovės rytų akupunktūros mokslą ir šiuolaikinę vakarietišką psichologiją. Viena populiariausių energetinės psichologijos šakų, EFT (angl. Emotional Freedom Techniques, liet. ELT – Emocinės laisvės technika) arba kitaip „Tapping“ (angl.), padeda spręsti emocines ir fizines problemas, dažnai net tais atvejais, kai gydytojai yra bejėgiai. Milijonai žmonių sėkmingai naudoja EFT įvairiose gyvenimo srityse ir liudija, kad pašalinus neigiamas emocijas dingsta ir kai kurie ligų simptomai.

Seminaras padės išmokti atsikratyti nerimo, baimių, pykčio, liūdesio, kaltės ir kitokių neigiamų emocijų, daug laiko skirsime konkrečioms problemoms spręsti. O tam teks įsigilinti ir sužinoti kokios yra tyrimų metu pasitvirtinusios kaip efektyvios technikos ir padės susidaryti pagrindinius šių technikų įgūdžius. Taip, kaip iš natų susidėlioja įvairios melodijos, taip iš įvairių nesudėtingų technikų susideda efektyvi ELT sesija.

Mokysimės efektyviai atlikti ELT sesiją su savimi ar kitu naudojant šias, pagrindines technikas:

 • “Trauma be ašarų” ir “Prisėlinimas prie problemos”.
 • “Generalizacijos” ir “Staigaus užsimiršimo” efektai.
 • “Refreimingas” ir jo reikšmė ELT gydomuosiuose sakiniuose.
 • Detektyvinis darbas ieškant giluminių problemos šaknų.
 • Pasirinkimo metodo taikymas.
 • Surogatinis ELT ir jo taikymo būdai.
 • Lengvas ELT – “Pasiskolinta nauda”

ELT įgūdžių gilinimas ir pritaikymas įvairiose gyvenimo srityse:

 • Fizinio skausmo sumažinimui – ”Sek skausmo pėdsakais” technika.
 • Priklausomybės ir kaip ELT čia gali padėti.
 • Viršsvorio ir emocinio valgymo problema ir kaip su tuo tvarkytis.
 • Santykių su šeimos nariais gerinimas ELT pagalba.
 • Baimės ir kaip nesunkiai jomis atsikratyti – aukščio, viešo kalbėjimo, skrydžio lėktuvu ir kt.
 • Rezultatų gerinimas – sporto, mokslo ir kitose srityse.
 • Tikslų išsikėlimas ir būdai jiems pasiekti, vidinių “blokų” šalinimas.
 • Pagrindinis sėkmės principas- šimtaprocentinės atsakomybės už savo gyvenimą prisiėmimas.
   

ELT – saugus, subtilus metodas, kuriam nereikia papildomų priemonių, specialių žinių ir kurį galima perprasti per kelias valandas. Šis metodas nieko negydo, tik sumažina kūno reakciją į stresą ir to pasėkoje kūnui suteikiama galimybė pačiam susireguliuoti savo gyvybines funkcijas. Todėl ELT sėkmingai pasitelkiamos fobijoms, nemigai, panikos priepuoliams, antsvorio, nepasitikėjimo savo jėgomis, tarpusavio santykių, žalingų įpročių ir kitoms problemoms spręsti. Per kelias valandas būsite išmokę ši paprastą ir labai veiksmingą metodą.  Išmoksite gudrybių, kaip greitai ir efektyviai spręsti kasdienes problemas, padėti ne tik sau, bet ir kitiems. Sužinosite, kaip žingsnis po žingsnio, ELT pagalba nesunkiai „perrašomi“ atgyvenę ir sėkmei trukdantys tikėjimai apie save ir jus supantį pasaulį. O įvaldę šį efektyvų savipagalbos metodą tapsite tikrais savo gyvenimo šeimininkais ir kūrėjais.

Daugiau apie populiariausią energinės psichologijos šaką EFT galite rasti Gary Craig’o internetinėje svetainėje www.emofree.comwww.AAMET.org taip pat Dowson Church internetineje svetainejewww.EFTUniverse.com.

Ateikite į seminarą ir atsineškite smalsumą ir atsiverkite netikėtumams, nes kiekviena patirtis su ELT- tai nuotykis ir niekada nežinai, kur atsidursi. Kad prieš mus atsivertų neribotų galimybių pasaulis, teks liautis būti tuo žmogumi, kuris bijo išeiti į priekį ir pareikšti pasauliui: „Štai, žiūrėkite, aš ateinu…“