Naujienos
 


  Prenumerata
 

Damodara.lt naujienų prenumerata

Dovanos, akcijos ir specialūs pasiūlymai Jums.
Laiškus siunčiame saikingai.
 
     
 
Renginiai
 

2014-09-16

Kaip pažinti save ir kitus – kompleksai ir kaukės

Rugsėjo 27 — 28 d.  Vilnius

LITEXPO parodų rūmai, Laisves pr. 5

Pranešėjai:   Marina Targakova

Seminaras remiasi į unikalią senovinių sanskrito traktatų išmintį ir šiuolaikinės vakarų psichologijos žinias. Jo metu gausite aiškų suvokimą kaip veikia įvairios subtilios energijos valdančios žmogaus sąmonę ir jo elgesį. Bus aptarti skirtingi žmonių sąmonės tipai pagal tai kaip juos veikia pirminiai materijos elementai kartu su trimis materijos ypatybėmis. Konstituciniai žmonių tipai suteikiami nuo gimimo, tad žinios apie tai leidžia geriau susigaudyti savyje, suprasti kitus ir sėkmingiau kurti santykius tarpusavyje.


Skaityk daugiau...
 

2015-11-30

Valentino dovana = nuoširdus jaukumas

Blaškotės tarp raudonų širdelių dovanų parduotuvėse, įtariate savo vaizduotę pasiekus ribas ir jau beveik pasidavėte nevilčiai, norėdami kuo labiau nustebinti savo mylimuosius? Atsikvėpkite, nurimkite ir išgerkite puodelį gardžios arbatos. Jau geriau? Kartais genialios mintys yra visai čia pat, šalia mūsų. Šįkart tokia geniali mintis – ne kas kita kaip gardi arbata.

Paprasta ir neginčijama tiesa yra ta, kad geriausia dovana – dėmesys, o pagardinta kvapnios arbatos puodeliu ši dovana dar labiau pradžiugins. Sinoptikai vis dar neapsisprendė dėl įsimylėjėlių dienos orų, bet juk mylinčiai širdžiai tai ne kliūtis, tiesa? Bet dėl visa ko siūlome Jums du jaukaus vakaro planus.

Jums reikės: replique rolex montre replique montre forum rolex replique pas cher termoso, karšto vandens, gardžios PUKKA Love arbatos, šiek tiek saldumynų. Nustebinkite savo mylimąjį ir išsiruoškite į pasimatymą. Prisiminkite, kur susitikote pirmąjį kartą. Galbūt net pavyks suorganizuoti nedidelę iškylą - prisėdus išgerti arbatos ant suoliuko, kurio neaplenkdavote pasivaikščiodami? Jaukumui sukurti tereikės gardžios arbatos ir pakilios nuotaikos, kuri būtinai užlies. Nustebinkite save ir mylimuosius šiltu dėmesiu ir nuoširdumo kupinomis akimirkomis, ši dovana neliks pamiršta.

Jei visgi orai nelepins ir labiau norėsis jaukiai pabūti namuose, Jums reikės: gardžios PUKKA Love arbatos, vienas kitam dovanotų laiškų, atvirukų ir kitų mielų smulkmenų skrynelės, brangių nuotraukų, popieriaus ir pieštukų. Nustebinkite Jums brangų žmogų primindami malonias akimirkas, kurias patyrėte kartu. Nustebsite, kiek daug teigiamų emocijų jie gali suteikti. Vartykite nuotraukas, mintimis grįžkite į laimingas akimirkas ir atgaivinkite jų džiugesį. Gurkšnodami arbatą atsipalaiduokite ir pasvajokite – kokias akimirkas norite išgyventi drauge? Galbūt turite planų, kuriuos norite įgyvendinti? Nupieškite juos! Tebūna jie spalvingi ir šviesūs.

Prisiminkite, brangiausia, ką galime padovanoti, ir ko tikrai negalime nusipirkti, yra dėmesys. Jaukiam vakarui tereikia mylinčių širdžių, gražių prisiminimų, svajonių ir puodelio gardžios arbatos.


Skaityk daugiau...
 

2013-11-14

VšĮ „Ajurvedos akademija“ vadovė Laima Lukošienė skaitys paskaitą tema – „Ajurveda – prevencija ligoms, liūdesiui ir nesantaikai“. Paskaitos metu bus aptariama sveikos gyvensenos ir mitybos reikšmė sveikatai, skirtingų vyro ir moters prigimčių įtaka tarpusavio santykiams.

Paskaita vyks 2013 m. lapkričio 18 d., pirmadienį, 18.00 val. LR Ūkio ministerijos salėje, Gedimino pr. 38, Vilnius.

Paskaita nemokama, būtina išankstinė registracija el. paštu info@shenet.lt.


Skaityk daugiau...
 
Atgal 1234567 Pirmyn