Naujienos
 


  Prenumerata
 

Damodara.lt naujienų prenumerata

Dovanos, akcijos ir specialūs pasiūlymai Jums.
Laiškus siunčiame saikingai.
 
     
 
Renginiai
 

2013-09-27

Ajurvedos akademija kviečia į Ajurvedos daktaro Maksimo Volodino paskaitas (rusų kalba). Paskaitose bus kalbama apie kūno tipus, audinius, virškinimą, mitybos principus, skonius, proto gunas. Išsamesnę informaciją apie temas rasite Ajurvedos Akademijos puslapyje.


Skaityk daugiau...
 

2013-09-27

Naujiena: klubas keičia savo stilių: iš paskaitos į diskusiją, taikant žinias iš praktikos.
Kaip tai atrodys?
Pirmojoje susitikimo dalyje svečio, filmo ar seminaro ištraukos pagalba mes pateiksime dienos aktualiausias temas, o jūs (nenurodydami vardo) surašysite rūpimus klausimus. Antrojoje dalyje dalinsimės savo asmenine patirtimi: išgyvenimais, istorijomis, įžvalgomis bei Vedų žinių „perliukais“, padėjusiais panašiose situacijose.


Skaityk daugiau...
 

2013-09-11

Vis daugiau vietos mūsų gyvenime pasiglemžia moderniosios technologijos. Nebetenkame įgimtų gebėjimų, nebesugebame intuityviai (o tai reiškia neklystamai) bendrauti su mus supančiu pasauliu, gyventi darnoje su savimi. Psichologinis Berto Hellingerio metodas pelnytai laikomas lengviausiu ir greičiausiu būdu susigrąžinti gamtos jums dovanotus sugebėjimus bei pasiekti trokštamos gerovės. Įvaldę Berto Hellingerio akcentuojamus harmonijos dėsnius, savo gyvenimą sąmoningai pagerinti sugebėsime kiekvienas. Nesvarbu nei kiek jums metų, nei jūsų profesija – svarbu tik tai, kad trokštate būti laimingas, bei naudingas sau ir kitiems.


Skaityk daugiau...
 
Atgal 1234567 Pirmyn