Įdomybės
 
 
 
     
 
Įdomybės
 
2013-07-08 08:30:23


Nugaros skausmu skundžiasi daugybė žmonių, o besiskundžiančių amžiaus vidurkis kasmet vis mažėja. Ne tik vyresnio amžiaus žmonės turi nugaros problemų, kurios stipriai sunkina kasdienį gyvenimą. Jauni žmonės, ar net vaikai, dėl įvairių nugaros skausmo priežasčių taip pat kreipiasi į gydytojus.

Tiesa, šių skausmų priežastys įvairios. Ypatingai svarbu nustatyti skausmo židinį ir žinoti tikslią diagnozę, tik tada galėsite padėti sau.


Skaityk daugiau...
 
2013-03-25 19:48:35

Įmonės Damodara atstovaujamo Ecover gamintojo interneto puslapis buvo atnaujintas: www.ecover.com/lt .

Naujas ir gaivus! Jame pristatomi Ecover produktai ir pasakojama, kodėl ir kaip kuriami, Ecover buitinės chemijos produktai. Norima atkreipti dėmesį į produkto natūralumą. Tinklalapyje perskaitysite daug naudingų patarimų, kaip prižiūrėti namus, juos valyti, plauti ar skalbti drabužius.

Kviečiame naršyti šiame interneto puslapyje ir sužinoti dar daugiau apie EcoverSpecialus tinklalapis, skirtas Ecover klientams Lietuvoje: www.ecover.com/lt.

Visą Damodara siūlomą Ecover prekių asortimentą, rasite šiame puslapyje.


Skaityk daugiau...
 
2013-02-21 13:16:52

Dabur čiavanprašas yra ruošiamas pagal autentišką senovinį  receptą  iš šviežių agrastinių lapainių vaisių - vieno iš turtingiausių vitamino C šaltinių - ir daugiau kaip 40 vaistinių augalų ekstraktų bei vaisių.

20 g DABUR CHYAWANPRASH porcija savo antioksidaciniu poveikiu prilygsta 665 mg vitamino C poveikiui. Veiksmingai stiprina imuninę sistemą, pasižymi atjauninančiomis savybėmis. Reguliarus DABUR CHYAWANPRASH vartojimas gerina bendrą savijautą ir stiprina ištvermingumą.


Skaityk daugiau...
 
Atgal 123456