Įdomybės
 
 
 
     
 
Įdomybės
 
2013-12-23 19:14:14

 

Kaip žinia, neretai geriausi sprendimai slypi paprasčiausiuose dalykuose. Ar kada pagalvojote, kad kūno ir plaukų priežiūra gali būti paprasta kaip dukart du? Tai tiesa, tereikia pasirinkti tinkamus ir, svarbiausia, natūralius ingredientus. Šiandien Jums siūlome receptą, kurio pagrindinės sudedamosios dalys – levandos, alavijai ir šokoladas.

Skaityk daugiau...
 
2013-12-12 08:26:44

Šaltasis metų periodas – rimtas išbandymas mūsų odai ir plaukams. Vėstant orams vis dažniau pastebime, kad plaukai ima skilinėti, susilpnėja, praranda žvilgesį, ima elektrintis. Tik nenumokite į tai ranka viltingai laukdami pavasario, vitaminų ir savaiminio pagerėjimo. Šaltuoju metu laiku ypatingas dėmesys reikalingas ne tik renkantis šiltą apavą, paltą ar kepurę, bet ir renkantis šampūną ar kondicionierių. Jo neturi pristigti ir rūpinantis mūsų mažaisiais – gera jų savijauta priklauso nuo sveikos odelės, kuri saugo kūną nuo pavojingų „bacilų“ ir virusų. 


Skaityk daugiau...
 
2013-11-25 09:53:11

Lūpoms išsausėjus apima nemalonu jausmas, būna sunku šypsotis. O ir pačios lūpos tampa suskirdusios, neatrodo taip patraukliai. Šaltuoju metų laiku, vėjuotu oru daugeliui pradeda džiūti lūpos. Paprasčiausia išeitis yra vandens gėrimas, gurkšnelis sudrėkinti lūpas. Jeigu šalia neturite vandens arba lūpos jau tapo jautrios, padėtį gerokai palengvina lūpų balzamas.


Skaityk daugiau...
 
Atgal 123456