Įdomybės
 
 
 
     
 
Įdomybės
 
2013-11-18 20:03:23

Šių metų pradžioje JAV mokslininkai paskelbė, kad televizijos produkcija ne tik neduoda jokios naudos žiūrovui kitoje ekrano pusėje, bet netgi stabdo žmonijos evoliuciją! Tokioms drastiškoms išvadoms pritarė ir Didžiosios Britanijos bei Australijos mokslininkai, kurie teigia, kad laikas, sugaištas prie televizoriaus, neskatina fizinio ir protinio aktyvumo.

`ių metų pradžioje JAV mokslininkai paskelbė, kad televizijos produkcija ne tik neduoda jokios naudos žiūrovui kitoje ekrano pusėje, bet netgi stabdo žmonijos evoliuciją!  alloverpress.ee nuotr.

Šių metų pradžioje JAV mokslininkai paskelbė, kad televizijos produkcija ne tik neduoda jokios naudos žiūrovui kitoje ekrano pusėje, bet netgi stabdo žmonijos evoliuciją! alloverpress.ee nuotr.

„Suvirškinta” informacija

Milijonus gyventojų turinčiose Afrikos šalyse televizorius vis dar yra prabangos prekė, tačiau vidutinis statistinis planetos gyventojas prie „linksmosios dėžutės” praleidžia beveik vieną mėnesį per metus! Daug, tiesa? O juk tai visiškai nenaudingai ir beprasmiškai praleistas laikas. Netgi žiūrint pažintines laidas, smegenys nedirba taip aktyviai, kaip, pavyzdžiui, skaitant knygas, teigia amerikiečiai mokslininkai Langas ir Shyama Sundarai iš Pensilvanijos valstijos universiteto.


Skaityk daugiau...
 
2013-11-13 07:21:12

Įtampa tapo kasdiene gyvenimo palydove – žmogui įprasta nuolat jaudintis, būti įsitempusiam, skubėti. Kūno ir raumenų ramybė, visiškas poilsis tampa vis didesne vertybe. Iš tikrųjų žmogaus kūnas sukurtas taip, kad prireikus galėtų mobilizuotis - raumenys įsitempia ir padeda gintis, įveikti fizinius išbandymus. Šią įtampą natūraliai galima numalšinti sportuojant arba veikiant aktyviuosius kūno taškus.

Skaityk daugiau...
 
2013-08-30 13:19:53
Per pastaruosius 50 metų maistas neteko pusės savo maistingumo, tad mūsų kasdienė mityba ne visada gali užtikrinti pakankamą organizmo aprūpinimą vitaminais, mineralais, kitais būtinaisiais elementais. Norint maitintis sveikai ir stiprinti organizmą, pirmiausia reikia subalansuoti su maistu pasisavinamų vertingųjų medžiagų įvairovę.

Skaityk daugiau...
 
Atgal 123456